Announcement

Collapse
No announcement yet.

F1 Kviz sezona 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    ja stiglaali izgleda nista od kviza
    don't be scared homie
    sigpic

    Comment


    • #47
      meni je zao sto ne mogu veceras vi dajte predloge kad da nadnokadimo danasnji kviz
      www.balkansimracing.com/forum

      Real cars. Real racing. Dobrodosli

      Comment


      • #48
        Sto se mene tice bilo bi najbolje da nadoknadimo u toku sledece nedelje, kao sto je Fredi rekao... Ali ako ne uspemo, nije problem, kad bude slobodan vikend za 2 nedelje mocicemo da nadoknadimo Maleziju, a da za GP Malezije odkvizamo Australiju...

        Comment


        • #49
          slazem se
          www.balkansimracing.com/forum

          Real cars. Real racing. Dobrodosli

          Comment


          • #50
            Koliko se razglaba već smo mogli da smislimo pitanja i održimo kviz.
            ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

            "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
            I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

            sigpic

            Comment


            • #51
              dale ja imam pitanja ali mi je crko ruter sve ove poruke pisem sa mobilnog
              www.balkansimracing.com/forum

              Real cars. Real racing. Dobrodosli

              Comment


              • #52
                Nema veze, sad je gotovo.Mogli smo da se okupimo da smišljamo pitanja u hodu kao prošle godine čisto da se družimo ali da se ne boduje.To je ipak druženje i zabava a ne pravo takmičeje.
                ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                sigpic

                Comment


                • #53
                  kviza ce biti..nista nije zavrseno..
                  www.balkansimracing.com/forum

                  Real cars. Real racing. Dobrodosli

                  Comment


                  • #54
                    MarkedOne8:
                    ,,Vanja neće dominirati na svim kvizovima.Jedini ima lepa pitanja kao i odgovore.(McLaren)
                    Nebojšu još nismo videli na delu.Deluje kao da je napravio veliki napredak preko zime.Da li i dalje ima problem sa brzom potrošnjom odgovora?"
                    (Mercedes)
                    Razumete?XD
                    ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                    "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                    I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                    sigpic

                    Comment


                    • #55
                      Mogu odmah da demantujem da sam napredovao, to samo pokusavam da maskiram bolji tempo zbog sponzora. Zadovoljan sam potrosnjojm odgovora, nadam se da se nece koristi Google - duct, kao ni Wiki - pod, posto postoje oni na koje opravdano sumnjamo.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • #56
                        Sve je to ok , ali ja imam novu inovaciju , kod mene su u timu preko zime radili na desnoj ruci tj brzini ulazenje na wiki , doveli smo do maximalnih granica tu cinjenicu i pucamo na titulu ove godine
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • #57
                          Originally posted by Miko View Post
                          Sve je to ok , ali ja imam novu inovaciju , kod mene su u timu preko zime radili na desnoj ruci tj brzini ulazenje na wiki , doveli smo do maximalnih granica tu cinjenicu i pucamo na titulu ove godine
                          Cu te tuzim kod Toda (tj Icea)
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • #58
                            Novajlija ulijece u borbu sa najmanjim zaustavljanjem u pitu(wiki).
                            "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                            "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                            Comment


                            • #59
                              Originally posted by NebojsaNS View Post
                              Cu te tuzim kod Toda (tj Icea)
                              samo tuzi , nemas kako dokazati , rupa u pravilu ;)
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • #60
                                Originally posted by Miko View Post
                                samo tuzi , nemas kako dokazati , rupa u pravilu ;)
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X