Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tehnicki problemi i pitanja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ajdeee, ne ajdeee to ti je sto ti je
    Originally posted by ognjen View Post
    Ja nove teme necu otvarati dok se ovo ne rijesi. Ali kao sto je vec par puta napisano, nema ovde pomoci. Forum je ugasen, nikom nije jasno zbog cega ali nema veze.

    Da bar znam neki drugi forum na koji bi mogao da odem?

    Ima li neko prijedloga za neki forum koji je ok posjecen i koji dobro funkcionise?

    Sta mislite da svi zajedno predjemo na neki drugi forum?
    Na Arena forum? 🤔
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Mislim da Arena nema forum ali mozda imaju to u planu.

      Comment


      • Mislim da su imali, a ako nemaju eto prilike da otvore.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Što je ružan font.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Kakav font? Gde? Šta?
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by kronostime View Post
              B92 je umro, ali je vaskrs`o u vidu VOX92 sa mnogo odgovornijim administratorima i sa interfejsom koji radi ono sto treba i brzo.
              Da li je sujeta veca od funkcionalnosti?
              Ovo se vuce k`o crkotina i treba mu prekratiti muke i napraviti novi Forum od 0.
              Kome je stalo - registrovace se, kome nije - nece!
              Ovo, sto bi rek`o nas narod, qrcu ne valja, a, sto rekose stari Latini: Quod ab vitiosum lapsu, temporis convalescere nexit.
              Radite ovo iz temelja - jeb`o istorijat postova: svi ce ih, i onako, citirati u svojim postovima.
              Bolje da nije "vaskrso" opet slična ekipa vodi forum. Svakako nije za mene.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Ljudi šta se zbiva sa forumom? Grozota je kako izgleda/deluje. Kad pošaljem nešto treba par minuta da se očita.

                Baš sam onako neprijatno iznenađen.

                Jel može neko reću u čemu je caka.

                Comment


                • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                  Ljudi šta se zbiva sa forumom? Grozota je kako izgleda/deluje. Kad pošaljem nešto treba par minuta da se očita.

                  Baš sam onako neprijatno iznenađen.

                  Jel može neko reću u čemu je caka.
                  Kada post pocne da se ucitava odmah uradi Refresh stranice i ucitace se odmah.

                  Comment


                  • U jebem ti forum.......gasi ga u tri lepe pm ako si toliko nesposoban da ga središ.

                    Comment


                    • Jezivo. Ovo dozivljavam vec kao izivljavanje.
                      Da izguram ovo finale, i ne verujem da cu vise da se maltretiram.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Kuka mi se da neće niko ništa da preduzme a to nešto je sitnica a za nas puno.
                        Užasno radi, odnosno ne radi.

                        Послато са SM-N975F помоћу Тапатока

                        Comment


                        • Mozda je imao puno posla zbog ovog EP
                          ajde admin javi se
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Moglo bi bar neko izvinjenje ili objasnjenje!

                            Comment


                            • Ja bih isto volela da znam sta se desilo i kakvi su planovi za ovo cudo.
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • A najgore od svega valjda ovo ignorisanje mesecima 😅
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X