Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tehnicki problemi i pitanja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako kome..

    Kada bi se malo potrudili sve bi bilo ok.

    Comment


    • Ono što meni najviše smeta je nepraktičnost. Na ovoj naslovnoj strani bi trebalo biti sve bitno a ne da moram kružiti okolo da vidim šta je objavljeno. Ova desna strana je potpuno nefunkcionalna i ne služi ničemu.

      Comment


      • Meni na po 15 minuta telefon izbacuje notifikacije tapatalka da je u ovoj temi postavljen nov post, a zapravo se radi o postovima od pre nekoliko sati. 😅

        Comment


        • Originally posted by limun View Post
          Meni na po 15 minuta telefon izbacuje notifikacije tapatalka da je u ovoj temi postavljen nov post, a zapravo se radi o postovima od pre nekoliko sati. 😅
          Isto tako 🙃

          Послато са SM-N975F помоћу Тапатока

          Comment


          • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
            Sve radi kako treba..
            Tako je Lord!

            Ima još par sitnih stvari da se odradi. Ovaj naslov da se razvuče, da ne budu ovi kvadrati i sa jedne i druge strane prazni, nekako štrči.

            Da se uvedu brojevi strana pored tema (prva, pretposlednja i poslednja). Da se izbace neki viškovi ispod tema, tipa - Sub-forums, to je nepotrebno.

            Inače, forum šiba ko ekspresni voz. Sjajno, sjajno, sjajno.

            Hvala adminu, naravo i Bojani koja se trudi da poboljša forum.

            Comment


            • Subforums ne mogu nikako da sklonim, jedino mogu skroz da ih sklonim, ali to je glupo.
              Jedino da probam neku akrobaciju, da napravim nov subforum koji se ne vidi u startu, pa onda sve ovo da isprebacujem i obrisem prvobitan subforum.

              Jos nisam pronasla da li je moguce staviti brojeve strana, ali nisam ni trazila da budem iskrena

              Mislim da sam nasla neku modifikaciju da se minimizuju forumi, ono sto trazi Constantin, ali to moram da se konsutlujem sa adminom.
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • bojanaBG Da li postoji mogućnost za novi postovi kao što je bilo na prošloj verziji?

                Comment


                • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
                  bojanaBG Da li postoji mogućnost za novi postovi kao što je bilo na prošloj verziji?
                  Mozda ipak prelazimo na skroz novu platformu, pa se trenutno nista ne radi na ovoj.
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Ja sam uvijek za to da se uradi kako bog kaže ili nikako. Ovo ako ostane ovako kako je sada rastjeraće i ovo malo ljudi. Logika, ne diraj dobro je da radi išta ostaće za stalno isti problemi.

                    Comment


                    • I ja sam za to, neka ova ostane kao link, da postoji istorija postova, a da na novoj pocnemo od pocetka, gde je sve podeseno kako treba.
                      Kad forum bude radio kako treba, mozda dodju stari ili se pojave i novi ljudi, nikad se ne zna
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • To je najbolje resenje. I da se da nova sansa svima koji su perma banovani odavde. Ljudi smo ipak.

                        Comment


                        • Uzdam se u vas i verujem da možete da sredite ovo, ne dajte se <3
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Originally posted by limun View Post
                            To je najbolje resenje. I da se da nova sansa svima koji su perma banovani odavde. Ljudi smo ipak.
                            Budimo ljudi, iako smo forumaši što bi rekao Pavle.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Do juce propagira perma ban za "vredjanja" Manea a danas se bori za drugu sansu.

                              Karakter.

                              Comment


                              • Šta se dešava, forum još nije umro a kaće ne zna se?
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X